Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Jsme jak to správně a trefně poznamenala jedna kamarádka lidskopsovitá smečka. Pokud budete projíždět Ratíškovicemi a potkáte chlapa, ženskou nebo oba a kolem se bude motat malý útulek, tak jste pravděpodobně narazili na nás a právě jste se seznámili s Rafošema.

Naše smečka nabyla nevídaných rozměrů neplánovaně. Kelly k nám přišla původně jako jedináček, ale po 3 letech čekala miminka a jedno prostě můselo zůstat doma. Pak začalo bláznovství zvané agility a já si jela pro Dastíka na druhý konec republiky..ano jsem blázen, pro křížence jsem jela skoro 500 km tam a pak zpátky. Dalším dítětem do naší rodiny byl Lucky, syn Jerryho. Beník k nám přišel na jaro a stal se tak v pořadí pátým dítětem, ale bydlí u mamky a taťky v Rohatci. Zatím jako poslední nevlastní dítě jsme napůl adoptovali Arga, je to pes mojí mamky, takže vlastně takový nevlastní bráška naší smečky.

Kdyby záleželo na mě, tak přes psy zakopávám po celém domě, ale manžel mé choutky na další "dítě" krotí a mou úchylku drží v těchto mezích. Kelly jako správná antikoncepce hlídá, aby se něco někde nezvrtlo a pokud se mi přece jen nějaké psí dítě motá pod rukama, okamžitě zabírá můj klín pro sebe, obranou pozici zaujme i Ben a svým vrčením mě vrací do reality ve které zatím figurují jen mé nynější děti.

 
 

 

FotoalbumArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 11040
Měsíc: 46
Den: 5